OKS Olsza Olszyna - strona oficjalna

• Witamy na oficjalnej stronie klubu OKS Olsza Olszyna
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Studniska Dolne - Chmielanka Chmieleń 2:0
  • Kwisa Świeradów Zdrój - Pogoń Markocice
  • Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz 4:2
  • Iskra Łagów - Olsza Olszyna 0:3
  • LZS Radostów - Gryf Gryfów Śląski 0:7
  • Skalnik Rębiszów - Piast Zawidów 2:1
  • Jaśnica Opolno Zdrój - WKS Żarki Średnie 0:3

OLSZA OLSZYNA - Kwisa Świeradów Zdr. 1:1
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Koncert Strzelecki W Sulikowie!

• autor: wojtasinho1990, 2014-08-18 12:51

Pewnym i wysokim zwycięstwem zakończyło się spotkanie I kolejki jeleniogórskiej A Klasy, gdzie biało niebiescy (pod wodzą nowego trenera Marcina Markowskiego) wysoko pokonali na wyjeździe miejscowy Bazalt 7:1. Co prawda gospodarze niespodziewanie jako pierwsi objęli prowadzenie, le to tyle na co było stać tego dnia gospodarzy. Stracona bramka nieco pod drażniła Olszę która już od momentu straconej bramki rządziła na boisku czego efektem były trafienia Mateusza Tyszkowskiego, Pawła Kmiecika, Kamila Zapartego oraz Piotra Baszaka. Olszyniacy do szatni schodzili pewnie prowadząc 4:1.
W drugiej części obraz meczu nie uległ zmianie bowiem w dalszym ciągu na boisku dominowała Olsza, co efektem były kolejne bramki, tym razem na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Kamil Zaparty (rzut karny) Grzegorz Grześkiewicz oraz Jędrzej Koman. Po wysokim zwycięstwie nad Bazaltem, biało niebiescy po I kolejce zajmuje 1 miejsce, tuż przed Cosmosem Radzimów, który odniósł niespodziewanie wysokie zwycięstwo w Lubomierzu (6:0)

Bazalt Sulików - OLSZA OLSZYNA. 1:6 (1:4) (K.Zaparty x2, M.Tyszkowski, P.Kmiecik, P.Baszak, G.Grześkiewicz, J.Koman

Skład: Borkowski - Szwałko, Maciukiewicz, P.Karolewicz(Kusiakiewicz), Szczerbicki - Koman, Tyszkowski(Markowski), Kmiecik(W.Karolewicz), Baszak(Iwiński) - Zaparty(c) Grześkiewicz
Rezerwowi: Markowski, Kusiakiewicz, W.Karolewicz, Iwiński
Sędziował: T.Podbucki

W najbliższej kolejce (24.08.2014 - Niedziela) Olszyniacy na własnym obiekcie podejmie Stellę Lubomierz. Przypomnijmy iż goście z miasta Kargula i Pawlaka po ostatnim nie najlepszym sezonie, postanowili nieco się wzmocnić i powalczyć o wyższe cele. Do Stelli w tym okienku powrócili Krystian Majer oraz Adrian Biniecki (Karkonosze JG) oraz Adam Macias (Gryf Gryfów Śl.) który jeszcze do nie dawna łączony był z przenosinami do Olszyńskiego zespołu. Nowym grającym trenerem został Krzysztof Gajewski, który parę lat temu na arenie okręgowej reprezentował barwy Olszy, a ostatnio grał w B klasowych Bielanach Biedrzychowice. Początek tego jakże ciekawego spotkania o godzinie 15:00 na Olszyńskiej Marakanie.

autor: ~piłkarze Olszy 2014-08-18 13:30:46

avatar gramy wylącznie dla siebie i dla klubu a nie dla tych dziadków idiotów którzy wyzywaja i osmielają nazywac sie naszymi kibicami!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Błękitni Studniska Dolne 2:0 Chmielanka Chmieleń
Kwisa Świeradów Zdrój Pogoń Markocice
Sudety Giebułtów 4:2 Stella Lubomierz
Iskra Łagów 0:3 Olsza Olszyna
LZS Radostów 0:7 Gryf Gryfów Śląski
Skalnik Rębiszów 2:1 Piast Zawidów
Jaśnica Opolno Zdrój 0:3 WKS Żarki Średnie

Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój
WKS Żarki Średnie - Skalnik Rębiszów
Piast Zawidów - LZS Radostów
Gryf Gryfów Śląski - Iskra Łagów
Olsza Olszyna - Sudety Giebułtów
Stella Lubomierz - Kwisa Świeradów Zdrój
Pogoń Markocice - Błękitni Studniska Dolne

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Iskra ŁagówOlsza Olszyna
Iskra Łagów 0:3 Olsza Olszyna
2016-03-20, 12:00:00
Boisko Sztuczne W Zgorzelcu, Sędziuje: Jacek CIEPIELA

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kluczyk00 210