OKS Olsza Olszyna - strona oficjalna

• Witamy na oficjalnej stronie klubu OKS Olsza Olszyna
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Błękitni Studniska Dolne - Chmielanka Chmieleń 2:0
  • Kwisa Świeradów Zdrój - Pogoń Markocice
  • Sudety Giebułtów - Stella Lubomierz 4:2
  • Iskra Łagów - Olsza Olszyna 0:3
  • LZS Radostów - Gryf Gryfów Śląski 0:7
  • Skalnik Rębiszów - Piast Zawidów 2:1
  • Jaśnica Opolno Zdrój - WKS Żarki Średnie 0:3

OLSZA OLSZYNA - Kwisa Świeradów Zdr. 1:1
Ładowanie...

Brak aktywnych ankiet.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ważne 3 Punkty Zostają W Olszynie!

• autor: wojtasinho1990, 2014-09-08 12:02

Skromnym ale jakże ważnym zwycięstwem zakończył się jeden z najciekawszych meczy A klasy (gr. II) gdzie miejscowa Olsza po bramkach Piotra Baszaka oraz Grzegorza Grześkiewicza pokonała Błękitnych Studniska 2:1.

Spotkanie świetnie zaczęło się dla miejscowych gdzie w polu karnym gości Piotr Baszak dostał idealną piłkę od Grzegorza Grześkiewicza i technicznym strzałem pokonał bramkarza Błękitnych. Do przerwy Olszyniacy mogli podwyższyć prowadzenie jednak strzał Jędrzeja Komana zatrzymał się na słupku bramki.

W drugiej części gospodarze w dalszym ciągu kontrolowali przebieg gry, stwarzając przy tym groźne sytuacje podbramkowe. Przyjezdni tego dnia nie mogli znaleźć sposobu na bardzo dobrze grającą tego dnia defensywę Olszy. W ostatnim kwadransie gry miejscowi zdobyli kolejną bramkę, tym razem po samotnym rajdzie piłkę obok bezradnego golkipera posłał Grzegorz Grześkiewicz, który tego dnia był najjaśniejszą postacią na boisku. W końcówce spotkania bramkę kontaktową dla Błękitnych zdobył Antoniszyn, który z około 30 metra wpakował piłkę w samo okienko bramki strzeżonej przez Piotra Borkowskiego. Po tej bramce goście uwierzyli że tego dnia mogą wywieźć cenny punkt i ruszyli wszystkimi siłami do ataku, mieli by ku temu świetną okazję bo pędzącego napastnika przyjezdnych tuż przed 16 metrem sfaulował Marek Kurec za co obejrzał czerwoną kartkę. Sam poszkodowany wykonywał rzut wolny i pomylił się o centymetry bo po jego strzale futbolówka minęła spojenie bramki słupka z poprzeczką. Biało niebiescy mimo straty jednego zawodnika dzielnie broniła wyniku bo chwilę później sędzia główny tego spotkania zagwizdał ostatni raz i ciężko wywalczone 3 punkty zostały w Olszynie.

OLSZA OLSZYNA - Błękitni Studniska Dln. 2:1 (1:0) ( P.Baszak, G.Grześkiewicz )

Skład Olszy: Borkowski - Szwałko, Maciukiewicz, Kurec, Jastrzębski - W.Karolewicz(c), Gałka(Szczerbicki), Kmiecik, Koman(Kalwasiński), Grześkiewicz - Baszak(Zaparty)

Rezerwowi: Opolski, Markowski, Kusiakiewicz, Kalwasiński, Szczerbicki, Zaparty

Sędziował: P.Nowicki

W kolejną Niedzielę (14.09.14) można rzec że dojdzie do meczu kolejki, bowiem Olszyniacy wybierają się do Świeradowa na spotkanie z miejscową Kwisą. Olsza podbudowana jakże cennym zwycięstwem, Kwisa całkowicie rozbita po pogromie 8:0 w Radzimowie. Jak potoczą się losy najciekawszego meczu (gr. II)? Przekonamy się w Niedzielne popołudnie. Spotkanie rozegrane zostanie o wyjątkowej godzinie bo o 12:30.

autor: ~olsza 2014-09-08 20:55:20

avatar treningi w tym tygodniu wtorek czwartek piątek o 17.30

autor: ~Zdziwiony kibic Olszy 2014-09-08 21:06:00

avatar Hmm...tacy zawodnicy jak Zaparty,Opolski na ławce rezerwowych,ale zwycięzców się nie sądzi.

autor: ~a co 2014-09-09 12:37:39

avatar a kim oni niby są?? jednego nie chcieli w mirsku a drugi i tak bramek nie strzela to lawa widocznie są lepsi

autor: ~KIBIC NIE ZDZIWIONY 2014-09-09 14:10:46

avatar I BARDO DOBRZE TRZEBA ROTOWAĆ SKLADEM BO NIEKTÓRZY JUZ SIE PRZYZWYCZAILI ZE GRAJA CO TYDZIEN I NIE RYWALIZUJA NA MAKSA!

autor: ~kibic 2014-09-09 19:10:46

avatar To ich sprzedajcie jak wam nie pasują w składzie.

autor: ~do kibic 2014-09-09 20:46:44

avatar sprzedali to ciebie zaraz po urodzinach!

autor: ~fan 2014-09-10 08:36:59

avatar siedzą na ławie bo skład jest wyrównany a trener w tym dniu miał taką koncepcje a nie inną i jak widać przyniosła ona dobry efekt

autor: ~olszyniak 2014-09-10 09:54:15

avatar Przegrywaja chlopaki, zle wygrywaja tez zle to o co wam kur** chodzi?! Jesli chodzi o sklad to jest na tyle dobry i wyrownany ze trener moze robic sobie roszady. To chyba dobrze jak jest z kogo wybierac niz jakby mieli chlopaki jezdzic co mecz po 11 - 12 co nie!?

Autor: Treść:pozostało znaków:

Błękitni Studniska Dolne 2:0 Chmielanka Chmieleń
Kwisa Świeradów Zdrój Pogoń Markocice
Sudety Giebułtów 4:2 Stella Lubomierz
Iskra Łagów 0:3 Olsza Olszyna
LZS Radostów 0:7 Gryf Gryfów Śląski
Skalnik Rębiszów 2:1 Piast Zawidów
Jaśnica Opolno Zdrój 0:3 WKS Żarki Średnie

Chmielanka Chmieleń - Jaśnica Opolno Zdrój
WKS Żarki Średnie - Skalnik Rębiszów
Piast Zawidów - LZS Radostów
Gryf Gryfów Śląski - Iskra Łagów
Olsza Olszyna - Sudety Giebułtów
Stella Lubomierz - Kwisa Świeradów Zdrój
Pogoń Markocice - Błękitni Studniska Dolne

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Iskra ŁagówOlsza Olszyna
Iskra Łagów 0:3 Olsza Olszyna
2016-03-20, 12:00:00
Boisko Sztuczne W Zgorzelcu, Sędziuje: Jacek CIEPIELA

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. kluczyk00 210