statystyki szczegółowe

Aktualności

Koncert Niewykorzystanych Sytuacji

• autor: wojtasinho1990, 2015-06-11 14:21

W bardzo deszczowe południe przystąpili do meczu zawodnicy Iskry Łagów i Olszy Olszyna, mimo wszystko spotkanie mogło się podobać. Olszyniacy odnieśli swoje kolejne zwycięstwo pokonując gospodarzy 2:1.

Pierwsza połowa to zdecydowane ataki gości z Olszyny, którzy nie potrafili pokonać bramkarza Iskry. Gospodarze tak poważnie zagrozili bramce Olszy z rzutu wolnego, po którym wyszli na prowadzenie. Ale co się odwlecze to nie uciecze, bowiem parę minut później podobna sytuacja spotkała Olsze. Rzut wolny na bramkę pewnym strzałem zamienił Paweł Modzelewski. Mimo ciągłych ataków Olszy, obie drużyny schodziły do szatni przy wyniku 1:1.

W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie, biało niebiescy kontrolowali przebieg gry, marnując przy tym liczne szanse do strzelenia bramki. Łagowianie głównie swoich sytuacji szukali gry z kontry, po których byli naprawdę groźni. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania zabójczą
kontrą popisali się Olszynicy, którą w ostateczności na bramkę zamienił Mateusz Tyszkowski. Ostatnie minuty to głównie walka w środkowej części boiska, po czym wynik nie uległ już zmianie i to Olszyniacy zgarnęli kolejny komplet punktów.

Iskra Łagów - OLSZA OLSZYNA. 1:2 (1:1) ( Paweł Modzelewski, Mateusz Tyszkowski )